Gala vrijdag 21 april

Voor de foto's klik verder.............

Gala 2017 - 5

Gala 2017 - 4

Gala 2017 - 3

Gala 2017 - 2

Gala 2017 - 1

 

 

Optocht PaxGala 2017

Aanrijroute voertuigen:

Heemstraweg , Kerkstraat, Heersweg tot opstelplaats.

Route PaxGala:

Start: Kruising Heersweg - Zevengeversstraat.

Heersweg - Kattenburg - Hogestraat - Raadhuisstraat - Dijkgraafstraat - via parkeerplaats D'n Bogerd naar Heemstraweg.

Op de parkeerplaats van D'n Bogerd stappen de leerlingen uit de voertuigen en de voertuigen gaan via het bruggetje naar de Heemstraweg; zij slaan daar rechts of links af.

Vooraf: de voertuigen vanuit richting Afferden rijden Druten voorbij naar de Kerkstraat tot de opstelplaats. Voertuigen vanuit Boven leeuwen gaan ook via de Kerkstraat richting de opstelplaats.

Mocht de route vollopen dan wordt er opgesteld vanaf de kruising Kerkstraat / Industrieweg op de Industrieweg. Wanneer een voertuig te groot is om de parkeerplaats op te rijden stappen de leerlingen bij de parkeerplaats uit en vervolgen de voertuigen de Dijkgraafstraat

 

                                                                                                                                      

 

 

Soms loopt een jaar anders dan anders. Dit schooljaar eindigt het centraal examen de dag voor Hemelvaart. Dat is traditioneel de dag van het examengala. Er zijn die dag echter nog twee groepen met een centraal examen tot half 5. We hebben voor de zomer geprobeerd te schuiven met de tijden. Als we iets later beginnen en de leerlingen die nog examen hebben wat tegemoet komen met verkleden en kappen op school, dan zou het toch moeten lukken? Uiteindelijk werden we het er over eens dat we daarmee onverantwoorde risico’s zouden nemen ten aanzien van het examen. Daarop is besloten dit niet zo te doen.

Er waren alternatieven: twee dagen later, op de vrijdag na Hemelvaart, waarbij we hoopten dat er nog geen leerlingen in het vliegtuig zaten. Maar ook voor andere leerlingen, ouders en personeel is dit traditioneel een lang weekend waar mensen erop uit gaan. En zo kwamen we op een ander idee: we houden het gala op de laatste lesdag, voor het centraal examen.

Traditioneel is het gala bij ons altijd na het examen geweest. Andere scholen doen dat anders, bijvoorbeeld voor de Kerstvakantie. Dit jaar lukt het dus niet na het laatste examen. Dat is even wennen. Het is nu wat vroeger in het jaar en het examen moet nog beginnen. Toch kun je daar een mooi feestje van maken en dat gaan we ook doen.

Nadat we vorige week signalen kregen dat leerlingen en ouders toch moeite hebben met dit besluit, hebben we dat nog een keer goed overwogen. Is er geen grotere kans op slecht weer? In 2014 en 2015 was het nat en koud en dit jaar was het broeierig warm. Ook aan de vrijdag na Hemelvaart blijven bezwaren kleven. Bovendien staat de datum nu alweer een tijdje vast. Verschillende mensen hebben hun vakantie al geboekt.

Dit alles overwegend, is de knoop definitief doorgehakt: het blijft zoals het is, op vrijdag 21 april, voor het examen op de laatste lesdag. Het wordt weer een mooi feest, zeker weten!

 

 

 

 

Sponsoren Gala 2017

Sponsoren gala Pax Christi College

Huisman Groep,   Tiel          www.huismangroep.nl

Bloemenhuis Coryan, Winssen   www.bloemenhuiscoryan.nl

Huisman Transport, Druten   www.huismantransport.nl

D’n Bogerd, Druten  www.bogerddruten.nl

Huisman – Electro, Druten  www.huisman-elektro.nl

OVD Druten  www.ovd-druten.nl

Annette Mode, Druten  www.annettemode.nl

Elektro World Druten - Leeuwen   www.electroworld.nl

Show & Promotion Casino, Druten  www.casino-carre.de

Oudervereniging Pax Christi College, Druten

CV De Blauwe Bok, Druten  www.blauwebokken.nl

Tabaksplant,  Afferden   www.detabaksplant.nl

Megens Installaties, Druten      www.megens-installaties.nl

Autorijschool Bart van den Hatert  Druten      www.bartvandenhatert.nl

Mio Sogno Gala kleding, Beneden Leeuwen   www.moisogmo.nl

Enorm Dick Smits Ijzerwaren en Gereedschappen Dreumel  www.dicksmits.enorm.nl

Autoschade Van Dijk, Boven Leeuwen   www.autoschadevandijk.nl

Schiks Hoortechniek, Beneden Leeuwen  www.schikshoortechniek.nl

OOK Financieel Advies, Druten   www.ookfinancieeladvies.nl

Jon Toebast Tegels, Sanitair & Bouwproducten, Boven Leeuwen   www.jontoebast.nl

Drankenhandel Maas & Waal, Deest   www.drankenhandelmaasenwaal.nl

Verkeersschool van Thiel, Beneden Leeuwen  www.verkeersschoolvanthiel.nl

De Kok Zorgboerderij de Maashof Maasbommel  www.zorgboerderijdemaashof.nl

Qracker bedrijf Puiflijk  www.qrackers.nl

Autobedrijf Coppes Bergharen  www.coppes.nl

Groencentrum en Kwekerij de Vlieren, Horssen  www.devlieren.nl

Hanks Haircorner Druten  www.hankshaircorner.nl

Grand Café D’n Optie  Druten  www.dn-optie.nl

 W.S.M. Bouw Puiflijk  info@wsmbouw.eu

Jumbo Winssen www.jumbo.com

8 Maatjes Grafisch ontwerp Beneden leeuwen  www.8maatjes.nl

Bouwmarkt Alex van Gruijthuijsen Beneden Leeuwen  www.alexbouwmarkt.nl

Albert Heijn  Druten   www.ahdruten.nl

Rabobank Druten

« ga terug