Gala 24 mei 2019

Sponsoren gala Pax Christi College 2019

Huisman Transport, Druten   www.huismantransport.nl

D’n Bogerd, Druten  www.bogerddruten.nl

Huisman – Electro, Druten  www.huisman-elektro.nl

Klokgroep, Druten  www.klokgroep.nl

Annette Mode, Druten  www.annettemode.nl

Elektro World Druten - Leeuwen   www.electroworld.nl

Show & Promotion Casino, Druten  www.casino-carre.de

Oudervereniging Pax Christi College, Druten

CV De Blauwe Bok, Druten  www.blauwebokken.nl

Tabaksplant,  Afferden   www.detabaksplant.nl

Megens Installaties, Druten      www.megens-installaties.nl

Autorijschool Bart van den Hatert  Druten      www.bartvandenhatert.nl  

Bouwmarkt Alex van Gruijthuijsen B.V., Beneden-Leeuwen   www.alexbouwmarkt.nl

Jumbo Winssen   www.jumbo.com/content/jumbo-winssen-leegstraat

Rabobank,  Druten     www.rabobank.nl

Hanks Haircorner, Druten / Dreumel     www.hankshaircorner.com

Mio Sogno Gala kleding , Beneden Leeuwen   www.miosogno.nl

Grand Café  D’n Optie, Druten  www.dn-optie.nl

Bloemen, Planten Handel Niftrik https://m.facebook.com/Bloemenplantenhandelniftrikbv

Beauty & Spa Maas en Waal Dreumel  www.beautymaasenwaal.nl/

Engelengroen www.engelengroen.nl

Marcus architecten    www.marcus-architecten.nl

Rubens Advocatuur Boven Leeuwen  www.rubensadvocatuur.nl

Van Gelder Oliehandel Beneden-Leeuwen www.van-gelder-oliehandel_b_v.webnode.nl

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Route PaxGala:

 

Opstellen vanaf 15.30 uur, start is om 16.00 uur.

 

Start: Kruising Heersweg - Zevengeversstraat.

Heersweg - Kattenburg - Hogestraat - Raadhuisstraat - Dijkgraafstraat - via parkeerplaats D'n Bogerd naar Heemstraweg.

Op de parkeerplaats van D'n Bogerd stappen de leerlingen uit de voertuigen en de voertuigen gaan via het bruggetje naar de Heemstraweg; zij slaan daar rechts of links af.

Vooraf: de voertuigen vanuit richting Afferden rijden Druten voorbij naar de Kerkstraat tot de opstelplaats. Voertuigen vanuit Boven leeuwen gaan ook via de Kerkstraat richting de opstelplaats.

Mocht de route vollopen dan wordt er opgesteld vanaf de kruising Kerkstraat / Industrieweg op de Industrieweg. Wanneer een voertuig te groot is om de parkeerplaats op te rijden stappen de leerlingen bij de parkeerplaats uit en vervolgen de voertuigen de Dijkgraafstraat.

 

Wij willen u er op wijzen dat de regels van de Wegenverkeerswet 1994, van toepassing zijn. Dit  betekent dat de bestuurder van ieder voertuig een geldig rijbewijs moet kunnen overleggen.   Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G van Gessel, telefoon: 0487‐512403  of g.vangessel@paxchristicollege.nl . 

 

« ga terug