Gala 1 juni 2018

Op 1 juni wordt voor de eindexamenkandidaten een groot gala georganiseerd om hun schoolperiode op het Pax Christi College in stijl af te sluiten. Op deze avond is galakleding verplicht. Het galafeest vindt plaats in cultureel centrum D’n Bogerd  te Druten. Dit feest wordt mede mogelijk gemaakt door diverse sponsors.

Onze eindexamenkandidaten hebben uitsluitend toegang tot het feest op vertoon van een geldig toegangsbewijs. De toegangsbewijzen zijn alleen op school verkrijgbaar in de aula van Pax havo/vwo en Pax vmbo.

De toegangsbewijzen zijn verkrijgbaar (€ 7,50 contant) in de grote pauzes op de volgende dinsdagen: 10 april, 17 april en 24 april

Let op!: Na 24 april zijn er geen kaartjes meer te verkrijgen i.v.m. de organisatie.

Met het toegangsbewijs krijgen zij toegang tot het feest inclusief een gala diner, alcohol vrije drankjes en een foto als aandenken aan het gala.

Tevens zullen de Pax Awards uitgereikt worden.

Ook dit jaar weer kijken we uit naar een groots entree van de leerlingen. De opstelling hiervan begint vanaf 16.00 uur. Daarna wordt er door de leerlingen zelf een afterparty gehouden in D’n Bogerd.

Wij willen u er op wijzen dat de regels van de Wegenverkeerswet 1994, van toepassing zijn. Dit betekent dat de bestuurder van ieder voertuig een geldig rijbewijs moet kunnen overleggen.

Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer G van Gessel, telefoon: 0487-512403 of g.vangessel@paxchristicollege.nl

Wij hopen op een geweldig, stijlvol en plezierig feest voor iedereen.

 

Met vriendelijke groet,

 

J. Beekmans, sectordirecteur havo/vwo

W. van Ooijen, sectordirecteur vmbo

 

                                                                                                                                                                            

 

Sponsoren gala Pax Christi College 2018

Huisman Groep,   Tiel          www.huismangroep.nl

Bloemenhuis Coryan, Winssen   www.bloemenhuiscoryan.nl

D’n Bogerd, Druten  www.bogerddruten.nl

Huisman – Electro, Druten  www.huisman-elektro.nl

OVD Druten  www.ovd-druten.nl

Annette Mode, Druten  www.annettemode.nl

Elektro World Druten - Leeuwen   www.electroworld.nl

Show & Promotion Casino, Druten  www.casino-carre.de

Oudervereniging Pax Christi College, Druten

CV De Blauwe Bok, Druten  www.blauwebokken.nl

Tabaksplant,  Afferden   www.detabaksplant.nl

Megens Installaties, Druten      www.megens-installaties.nl

Autorijschool Bart van den Hatert  Druten      www.bartvandenhatert.nl

Mio Sogno Gala kleding, Beneden Leeuwen   www.moisogmo.nl

Enorm Dick Smits Ijzerwaren en Gereedschappen Dreumel  www.dicksmits.enorm.nl

Drankenhandel Maas & Waal, Deest   www.drankenhandelmaasenwaal.nl

Groencentrum en Kwekerij de Vlieren, Horssen  www.devlieren.nl

Hanks Haircorner Druten  www.hankshaircorner.nl

Grand Café D’n Optie  Druten  www.dn-optie.nl

 W.S.M. Bouw Puiflijk  info@wsmbouw.eu

Jumbo Winssen www.jumbo.com

8 Maatjes Grafisch ontwerp Beneden leeuwen  www.8maatjes.nl

Bouwmarkt Alex van Gruijthuijsen Beneden Leeuwen  www.alexbouwmarkt.nl

Van Mourik B. V.  Legpluimveehouderij Dreumel

 

 

 

 

« ga terug